İstanbul Bakırköy Çift Terapisti

İstanbul Bakırköy uzman Aile Çift terapistleri

Evlilik dışı ilişki, aldatma, iletişim sorunları, cinsel problemler, evlilik içi çatışma, aile içi iletişim, geniş aile sorunları, evlilik öncesi danışmanlığı, flört sorunları başlıca çalışma alanlarımızdır.

Psikoloji Elika Danışmanlık Merkezinde, gerekli eğitim ve sertifikalara sahip Aile-Çift Terapisti Uzmanlar/Psikologlar tarafından yürütülmektedir.

Çift –Aile Terapisi eğitimleri uzun zaman isteyen, emek gerektiren bir süreçtir. Bakırköy Çift Terapi Psikologları/ Uzmanları uzun zaman alan eğitimleri sonucunda gerekli bilgi ve beceri ile donatılmış olarak, çiftlere rehberlik etmektedir.

Çiftlerin ilişkilerine daha geniş açıdan bakmak için, sistemik yaklaşımlar, soy ağacı, aile haritası gibi aile terapisine özgü bilimsel yöntemler kullanılmaktadır. Bakırköy Çift Terapi, danışanların, çiftlerin kendilerine için en iyi olanı bulacağına inanan, gelişimsel, hümanistik yaşantısal yaklaşımları benimsemekte ve uygulamaktadır.

Danışanların ilişkilerine farklı bir açıdan bakmalarına, kendilerine daha iyiyi bulmalarında yardımcı olmak hedeftir.

Randevu almadan önce; almayı düşündüğünüz hizmet ile ilgili beklentilerin, ihtiyaçların, sürecin nasıl işleyeceğine, görüşme ücreti gibi konulara dair kısa bir telefon görüşmesi, mail ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

İLETİŞİM
Konum Bilgisi talep etmek için;
Whatsapp Destek Hattı : 0544 570 21 26
0544 570 21 26 – 0212 570 21 26