Güngören Psikolog

Güngören Psikolog

Güngören Psikolog için güvenilir adres; Psikoloji Elika Danışmanlık Merkezi

İnsan olarak herkesin başına gelebilen sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir. Bazen karar verme becerilerimizi kullanmakta, önümüzü ve geleceği öngörmekte zorluk yaşarız. Kendi hayatımıza, ailemize içten ve çok yakından baktığımız için bütünü yalın biçimde göremeyiz. İçten bakmak, taraflı olmaya neden olur. Sağlıklı kararlar alınamayabilir.

Güngören Psikolog, Elika Danışmanlık olarak; sorunlarınıza dışardan bakarak, daha objektif ve bütünü görmenize, kendinize seçenekler yaratmanıza yardımcı olmak için varız.

Psikolojik danışma ve rehberlik süreci; özen, sorumluluk, düzen, mahremiyet ve güven gerektirir.Güngören Psikolog, Elika Danışmanlık olarak, insanların duygusal, düşünsel, ilişkisel dünyalarına gerekli hassasiyeti göstermek için çalışmaktayız. Sadece maddiyat ile yapılabilecek bir iş olmadığının, gönülden gelerek çalışılması gerektiğinin farkındayız.

Psikolojik Danışmanlık kısa süreli, çözüme odaklı birkaç seans olabileceği gibi, daha derinlemesine bir değişim ve iyileşme sürecini de kapsayabilir. Güngören Psikolog olarak; Danışmanlık sürecine rehberlik edecek psikologların bu konuda eğitilmiş, değişimi kendisi deneyimlemiş, gerekli eğitim ve süpervizyonları almış, almaya devam eden uzmanlar olmasına dikkat etmekteyiz.

Fobi, OKB, özgüven eksikliği, depresyon, ayrılma, boşanma, aldatma/aldatılma, aile travmaları, kaza, ölüm, yaralanma, kayıp travmalarına yönelik EMDR Terapisi, Aile Terapisi, Çift Terapisi, Bilişsel davranışçı Terapi (BDT), Şema Terapi, Dinamik Yaşantısal Terapi/Danışmanlık, GÜNGÖREN Psikolog tarafından verilmektedir.

Randevu almadan önce; almayı düşündüğünüz hizmet ile ilgili beklentilerin, ihtiyaçların, sürecin nasıl işleyeceğine, görüşme ücreti gibi konulara dair kısa bir telefon görüşmesi, mail, WhatsApp ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Güngören Psikolog

İLETİŞİM
Konum Bilgisi talep etmek için;

WhatsApp: 0544 570 21 26

0544 570 21 26
0212 570 21 26

Leave a reply